Twitter Facebook Pinterest
Kontakt: konkurs@homplexowewnetrza.pl

TV    |    Prasa    |    Radio    |    Internet    |    Blogi


TV


DOMO+ – Główny Patron Medialny

Dodaje inspiracji

DOMO+ Dodaje inspiracji
DOMO+ to pierwsza i jedyna polska telewizja poświęcona tematyce domu i ogrodu. W myśl zasady, że otoczenie ma znaczenie, przedstawia pomysły na spektakularne metamorfozy, sprawdzone rozwiązania i nowinki dotyczące budowania, urządzania wnętrz i ogrodnictwa. Nadaje program w jakości HD 24 godziny na dobę. Ramówkę stacji wypełniają programy rozrywkowe i reality, serie poradnikowe, filmy dokumentalne i fabularne, których tematem przewodnim są: urządzanie wnętrz, ogrodnictwo, design i architektura. DOMO+ proponuje autorskie formaty, takie jak: „Home staging – mieszkania do sprzedania”, „Dach nad gwiazdami” czy „hotelove”, a także znane zagraniczne produkcje: „Wielkie projekty”, „Ucieczka na wieś” czy „Candice wie wszystko”.
Przejdź na stronę kanału
Zobacz FanPage kanału


Prasa


Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze
Czas na Wnętrze wyróżnia się w segmencie pism wnętrzarskich unikalną koncepcją połączenia wydania papierowego z e-dodatkiem rozszerzającym publikowane reportaże o dodatkowe zdjęcia, filmy, spacery panoramiczne. E-dodatek zawiera także oferty rynkowe produktów zgodnych stylistycznie z wnętrzami prezentowanymi w reportażach. Podane też są informacje gdzie i za ile można te przedmioty kupić.
Przejdź na stronę magazynu
Kup najnowsze wydanie
Prenumerata elektroniczna
Prenumerata papierowa

Wnętrze i Ogród

Wnętrze i Ogród
Magazyn istnieje na rynku od 2005 roku, odnaleźć w nim można sprawdzone sposoby na urządzenie wnętrz, od spokojnych i klasycznych po nowoczesne. Bogato udokumentowane projekty wnętrz z dołączonym indeksem wyposażenia stanowią idealne źródło informacji przydatnych przy urządzaniu lub modernizacji każdego pomieszczenia. Pomysły dla tradycjonalistów, i dla tych, którzy lubią twórcze eksperymenty. Wysoki poziom merytoryczny magazynu kształtują wypowiedzi specjalistów branży urządzania wnętrz, designu i projektowania ogrodów.
Przejdź na stronę magazynu
Zobacz najnowsze wydanie
Prenumerata

Villa

Magazyn Villa
Miesięcznik wydawnictwa MMG Media, prezentuje najpiękniejsze domy i mieszkania, trendy w designie, ciekawostki z dziedziny architektury i sztuki. Pierwszy numer Villi ukazał się w maju 2003 roku. Przez blisko 10 lat miesięcznik zyskał grono stałych czytelników. Villa prezentuje piękne wnętrza – mieszkań, domów, rezydencji, zarówno o wystroju tradycyjnym, jak i nowoczesnym.
Przejdź na stronę wydawcyRadio


Kampus Radio

Radio Kampus
Studencka rozgłośnia przy Uniwersytecie Warszawskiem i partnerstwie ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego.
Przejdź na stronę stacji
Zobacz FanPage stacji

Studenckie Radio Żak

Radio Żak
Studencka rozgłośnia radiowa w Łodzi, jedyna niekomercyjna i działająca non-profit stacja w Łodzi
Przejdź na stronę stacji
Zobacz FanPage stacji

Radio UWM

Radio UWM
Olsztyńskie radio akademickie – początkowo UWM odnosił się do skrótu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, a od 2004r znane z hasła „Uwierz w muzykę”
Przejdź na stronę stacji
Zobacz FanPage stacjiInternet


Magazyn Purpose


„Purpose — kultura, nauka, przedsiębiorczość” to tematyczny serwis internetowy obejmujący szeroko pojęte zagadnienia z obszaru przedsiębiorczości, kultury i kreatywności.
Przejdź na stronę serwisu
Zobacz FanPage Magazynu

Kreatywne.pl

Konkursy Kreatywne
Platforma publikująca informacje o aktualnych konkursach krajowych i zagranicznych dla twórców różnych dziedzin kultury, sztuki i designu, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Pierwsze miejsce, w którym głodni kreatywnych wyzwań szukają inspirujących konkursów.
Przejdź na stronę serwisu
Zobacz FanPage Serwisu

{designteka.pl}

{designteka.pl}
{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem. Piszą o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie…
Przejdź na stronę serwisu
Zobacz FanPage Serwisu


Design Attack

Design Attack
Portal odkrywający wydarzenia związane z designem, wnętrzami i architekturą, prowadzony przy współpracy Verus seminaria i konferencje oraz Fundacji Forum.
Przejdź na stronę serwisu
Zobacz FanPage Serwisu

Design It Poland

Design It Poland
Stowarzyszenie Design It Poland skupia swoje działania na promocji nowoczesnego, polskiego wzornictwa, jego misją jest poszerzanie wiedzy z zakresu historii i istoty wzornictwa, zarządzania projektami wzorniczymi oraz zachęcanie do poszukiwania kreatywnych rozwiązań.
Przejdź na stronę serwisu

dlaStudenta.pl

dlaStudenta.pl
Portal numer jeden dla studentów gdzie prezentowane są dla nich zawsze aktualne informacje. Stworzony w 2003 dla studentów z Wrocławia, w 3 lata przekształcił się w portal ogólnopolski i zdobył dominującą pozycję na rynku, jest obecny we wszystkich głównych ośrodkach akademickich w Polsce.
Przejdź na stronę serwisu
Zobacz FanPage SerwisuBlogi


Apetyczne Wnętrze

Apetyczne Wnętrza logo
Autorka pisze o swoim blogu: Mój świat to kolor, miękkie materiały, wszelkie koronki, ażury, falbany … zawsze marzyłam aby otaczać się takimi miejscami z elementami wprost do zjedzenia. Postanowiłam założyć to miejsce i podzielić się kawałkiem mojego tortu z Wami, a nóż zaszczepię komuś moje małe uzależnienie? 😉
Przejdź na bloga
Zobacz FanPage bloga

Babeczkaa

Babeczkaa Logo
Najstarszy polski blog o wnętrzach. Subiektywny przewodnik Babeczki zaprasza do otaczania się pięknymi przedmiotami i zamieszkania w pięknych wnętrzach.
Przejdź na bloga
Zobacz FanPage bloga

Wnętrza Zewnętrza

Wnętrza Zewnętrza logo
Autorka pisze o swoim blogu: Znajdziecie tu wiele praktycznych informacji dotyczących technicznych rozwiązań ułatwiających życie, mnóstwo inspirujących zdjęć oraz porad dotyczących istotnych detali.
Przejdź na bloga
Zobacz FanPage bloga


Wyjątkowe wnętrze

Wyjątkowe wnętrze logo
Autorka pisze o swoim blogu: Najpiękniejsze, zaskakujące, wyszukane wnętrza. Chcę by inspirowały, zniewalały i podpowiadały jak z klasą urządzić dom, łączyć kolory, wybierać najlepsze dodatki.
Przejdź na bloga
Zobacz FanPage bloga