Ceny stołów ogrodowych

Ceny stołów ogrodowych

 

Stoły ogrodowe stanowią istotny element aranżacji ogrodów. Ich ceny bywają jednak dość wysokie, co wynika nie tylko kosztów produkcji, ale również cen półproduktów. Klienci coraz wyżej stawiają swoje wymagania. Nie zależy im już na nadmiernej oszczędności, ale przede wszystkim na trwałości, żywotności oraz prezencji. Stoły ogrodowe powinny być modne a takie znajdziemy między innymi w asortymencie https://metalico.pl/sklep/stoly-ogrodowe,k001006005.html , która jest niezaprzeczalnym liderem w branży.

Deska i kwiaty na stole ogrodowym w lecie
Deska i kwiaty na stole ogrodowym

Stoły ogrodowe z drewna – czy naprawdę są najdroższe?

Przeglądając fora internetowe natknęliśmy się na kilka wypowiedzi użytkowników, którzy jednoznacznie twierdzili, że najwięcej trzeba zapłacić za stoły ogrodowe produkowane z litego drewna. Czy faktycznie tak jest?

Stół ogrodowy i kwiaty na nim
Stół ogrodowy i kwiaty

Drewno nie należy do najtańszych materiałów, jednakże z naszych obserwacji wynika, że w zamian za to wykazuje wysoką odporność, niesamowitą prezencję oraz możliwość uniwersalnego zastosowania. Za dobrej jakości drewniane stoły do ogrodów trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych.

 

Ceny stołów ogrodowych z metalu

Również popularne w ostatnim czasie stoły ogrodowe z metalu potrafią kosztować krocie. Metal oraz żeliwo są tworzywami dającymi nieograniczone możliwości pod względem obróbki. Stoły ogrodowe produkowane z ich użyciem są trwałe i doskonale wpisują się w kanony nowoczesnej aranżacji.

Stół ogrodowy i obiad
Stół ogrodowy i jedzenie

Za stoły ogrodowe warto jednak płacić, ponieważ szukanie oszczędności w tym zakresie z pewnością przełoży się na niezadowalającą nas jakość eksploatacji.