Jakie schody kręte wybrać dla domu?

Jakie schody kręte wybrać dla domu?

 

Urządzasz swój wymarzony dom i zawsze wiedziałeś, jak ma dokładnie wyglądać? Kiedy już wszystko masz zaplanowane, zastanów się nad nowoczesnymi rozwiązaniami i wybierz producenta, który spełni Twoje oczekiwania co do schodów np. https://staco.pl/kraty/gratings/kraty-zgrzewane/schody-krete-ze-stopniami-z-krat-zgrzewanych . Na rynku istnieje szeroka gama produktów, jednak budowa i aranżacja domu to inwestycja na wiele lat i nie można zadowalać się półśrodkami.

 

  • Najczęściej stosowane w budownictwie mieszkaniowym są schody drewniane i stalowe. Powinny one pasować do stylu, w jakim planujemy urządzić wnętrze. Tak więc schody kręte stalowe idealnie wkomponują się w styl skandynawski, modernistyczny lub szeroko pojęty minimalistyczny. W nowoczesnych wnętrzach staną się charakterystycznym akcentem, dodającym lekko industrialnego charakteru.

 

  • Odporne na ścieranie, schody kręte wykonane na przykład ze stali ocynkowanej będą także odporne na działanie czynników zewnętrznych, dlatego znajdą swoje zastosowanie również na zewnątrz lub jako schody ewakuacyjne.

 

  • Wybierając opcję antypoślizgową dla schodów zewnętrznych, zapewnimy sobie oraz domownikom bezpieczeństwo podczas przymrozków i gołoledzi.

 

  • Schody takie doskonale nadają się do niewielkich wnętrz, pozwalają bowiem zaoszczędzić sporo przestrzeni, jakiej potrzebowałyby tradycyjne, drewniane. Z kolei materiały użyte do ich wykonania sprawiają wrażenie lekkich i przejrzystych.